ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

Fotogalerie Tombola AŠM

Tombola Author Šela marathonu

  • hlavní losování proběhne ihned po vyhlášení vítězů, předpokládaný začátek v 17.30 hod, losuje se 20 cen

  • pro uznání výhry je bezpodmínečně nutné předložit originál startovního čísla

  • po třetí neúspěšné výzvě se cena losuje znovu

Hlavní cena:

Author Aura XR 2017

Author Aura XR v hodnotě 29.990 Kč

Možná nastal čas přemýšlet, jestli by se vám do flotily nehodilo silniční kolo. Máte ale dobrodružnou povahu a při svých vyjížďkách se nechcete omezovat jen na jízdu po silnici. Chcete si užít variabilitu silničního posedu, ale radši byste víc komfortu, lepší stabilitu a odolnost, než nabízí tradiční silničky. To a ještě mnohem víc nabízí Author Aura XR! Už se nebudete muset bát projet po rozbité silnici, seskočit z obrubníku nebo dojet po pěšině k rozhledně. Technická specifikace: http://cz.author.eu/silnicni/modely-kol/author-aura-xr-2017-ua42881201#!technicka-specifikace

Další ceny:

Pension Gemshorn

Poukazy na 4-denní pobyt s polopenzí pro dvě osoby v Pensionu Gemshorn v Rakousku - platí pro mimosezonní období květen, červen, září a říjen v roce 2017.

Mistrovství světa MTB cross country

Vícedenní vstupenky na Světový pohár MTB cross country v Novém Městě na Moravě. Závodní program šampionátu doplní množství sportovních akcí pro diváky: MTB Eliminator, Night race, testování kol, dětské závody, hudební koncerty ve Vysočina aréně.

SPORTIQUE

Balíčky kvalitní sportovní kosmetiky SPORTIQUE - chladivé a hřejivé emulze, regenerační krémy, mezi cyklisty je nejproslulejší Century riding cream na "vlka". Výrobky SPORTIQUE jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Používáme zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků, nepoužíváme žádné tuky a suroviny živočišného původu.

ENDURA

Coolmaxové ponožky od Endury potěší každého bikera!

NUTREND

Balíčky sportovní výživy NUTREND.

CARS MORAVA

Zapůjčení některého z vozů Ford na víkend. Na výběr jsou modely Fiesta, Curier, Focus, C-Max, Mondeo popř. 8-místný Ford Transit Custom. Výběr vozu je závislý na termínových možnostech výherce s ohledem na dostupnost předváděcích vozů.

SHOCART

Turistický atlas Česko 1:50 000.

Wellness Pension U Grygarů

Poukaz na víkendové ubytování pro dvě osoby ve Wellness Pensionu U Grygarů v Lipníku nad Bečvou.

ŠKODA STUPAVA TROPHY 2017

Poukazy na startovné na populárním MTB marathonu ve slovenské Stupavě

REFIT CLINIC

Komplexní vyšetření TVL lékařem, včetně měření základních antropometrických parametrů - výška, váha, BMI, krevní tlak a tepová frekvence, orientační posouzení pohybového aparátu, klidové a zátěžové EKG. Dále spiroergometrické vyšetření, stanovení VO2 max, anaerobního prahu, doporučení rozmezí optimální tepové frekvence pro spalování tuků, redukci hmotnosti, aerobní či intervalový trénink. Toto vyšetření umožňuje vypracovat doporučení pro optimální nastavení tepové frekvence např. při tréninku se sportestrem.

ADVENTURA

Poukaz v hodnotě 5000 Kč na zájezd cestovní kanceláře Adventura.

TIERRA VERDE

Ekologicky šetrné prací gely na funkční prádlo.