ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

Fotogalerie Tombola AŠM

Tombola Author Šela marathonu

  • hlavní losování proběhne ihned po vyhlášení vítězů, předpokládaný začátek v 17.30 hod, losuje se 15 cen

  • pro uznání výhry je bezpodmínečně nutné předložit originál startovního čísla

  • po třetí neúspěšné výzvě se cena losuje znovu

Hlavní cena:

Author Aura 44 Disc

Silniční kolo a diskové brzdy? Věčné téma diskuzí a sporů nejen odborné veřejnosti. Máme však možnost volby a pokud hledáte silniční kolo, které má opravdu perfektní brzdný výkon, příznivou váhu a sportovně laděnou geometrii, pak je Aura 44 Disc ta správná volba!

Další ceny:

Pension Gemshorn

Poukazy na 4-denní pobyt s polopenzí pro dvě osoby v Pensionu Gemshorn v Rakousku - platí pro mimosezonní období září, říjen 2017 nebo květen, červen 2018.

SPORTIQUE

Balíčky kvalitní sportovní kosmetiky SPORTIQUE - chladivé a hřejivé emulze, regenerační krémy, mezi cyklisty je nejproslulejší Century riding cream na "vlka". Výrobky SPORTIQUE jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Používáme zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků, nepoužíváme žádné tuky a suroviny živočišného původu.

EMOS

Powebanky, bluetooth repráky, osobní váhy, čelovky..

ENDURA

Coolmaxové ponožky od Endury potěší každého bikera!

SHOCART

Turistický atlas Česko 1:50 000.

REFIT CLINIC

Komplexní vyšetření TVL lékařem, včetně měření základních antropometrických parametrů - výška, váha, BMI, krevní tlak a tepová frekvence, orientační posouzení pohybového aparátu, klidové a zátěžové EKG. Dále spiroergometrické vyšetření, stanovení VO2 max, anaerobního prahu, doporučení rozmezí optimální tepové frekvence pro spalování tuků, redukci hmotnosti, aerobní či intervalový trénink. Toto vyšetření umožňuje vypracovat doporučení pro optimální nastavení tepové frekvence např. při tréninku se sportestrem.

ADVENTURA

Poukaz v hodnotě 5000 Kč na zájezd cestovní kanceláře Adventura.

PRACÍ GELY TEAL

Ekologicky šetrné prací gely na funkční prádlo.

A na závěr zlatý hřeb dne: VYHLÍDKOVÝ LET HORKOVZDUŠNÝM BALÓNEM přímo z cílové louky, odlétáme v 18:00 hod.!

Zkušený tým Svatopluka Kuči čeká na 4 pasažéry: jeden vylosovaný šťastlivec z trasy 100 km, jeden z tras 50 a 26 km (podmínkou je dokončení závodu), jeden vylosovaný divák (který si zakoupí los do tomboly) a jeden vylosovaný pořadatel. (pořadatele vylosujeme na pódiu s předstihem, abychom zajistili jeho "stažení" z pracovní pozice)

V případě nepříznivého počasí se let uskuteční v náhradním termínu.