ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

AUTHOR ŠELA CROSS RUN 2019 zveřejnil propozice

temp-news
16.01.2019

AUTHOR ŠELA MARATHON 2019 oznamuje další horkou novinku: víkendový závodní program doplní terénní běh AUTHOR ŠELA CROSS RUN na 11,7 km!

Atletika nám není cizí, společně s Cykloteamem Lipník n.B. jsme letech 2001 - 2010 uspořádali 10 ročníků terénního duatlonu HELF DOUBLE CROSS s účastí Karla Hartla, Ondry Fojtíka, Radka Šíbla, ale třeba i 11-letého Tomáše Paprstky, budoucího juniorského Mistra světa v cyklokrosu.

Poběží se v neděli 5.5.2019, start i cíl bude na louce pod hradem Helfštýn, těsně před cílem se vybíhá a probíhá přes hrad Helfštýn, závěrečné stovky metrů se obíhají hradby a sbíhá se do cíle. Závod se uskuteční v rámci celodenního programu Dětského AUTHOR ŠELA MARATHONU, který se po 12 letech stěhuje na Helfštýn. Odkaz na propozice závodu: https://www.selasport.cz/cz/sela/crossrun/propozice.html

Inspirováni závodem Škoda STUPAVA TROPHY chystáme hodnocení běžců zvlášť, ale myslíme i na hodnocení obojživelníků, kteří pojedou v sobotu na AUTHOR ŠELA MARATHONU trasy MTB PROFI 101 km a MTB EXPERT 53 km. Termínová kolize s Pražským mezinárodním maratonem nám nevadí, pravým maratoncům by se naše jedenáctka nelíbila :-) Podzimní běžecké akce v okolí Helfštýna, Listoprďák a Horolezecký běh v Bezuchově, dostávají jarního brášku...

Marek Rauchfuss z KROSS BIKERANCH TEAMU se pravidelně umísťuje "na bedně" AUTHOR ŠELA MARATHONU a je také výborný běžec, který pravidelně vyhrává podzimní běh Listoprďák v Týně nad Bečvou.