ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

Vylosovali jsme odloženou tombolu startovních čísel Dětského AŠM!

temp-news
07.05.2019

Právě jsme vylosovali odloženou tombolu Dětského AUTHOR ŠELA MARATHONU. Všechny zúčastněné závodníky jsme rozřezali na jednotlivé dílky z výsledkové listiny a postupně vylosovali.

Horské kolo Author A-Matrix 26 vyhrál David Dobiáš z Horní Moštěnice (startovní číslo 337)! Pobytový poukaz v rakouském Pensionu Tyrol - st.číslo 95 - Vojtěch Plšek, specializované zdfravotní tělovýchovné prohlídky v ReFit Clinic vyhráli st.č. 262 Tomáš Melichar a st.č. 136 - Sofie Mia Žídek, bluetooth reproduktory EMOS vyhráli st.č. 211- Nela Drhová a st.č.162 - Nela Veselá, cykloturistické atlasy Česko a Slovensko od SHOCartu vyhrálo st.č. 24 - Ondřej Procházka, dárkový balíček Českých drah včetně powerbanky st.č. 5 - František Valerián, powerbanky od EMOSU vyhrálo st.č. 175 - Petra Juřenová a st.č. 293 - Jan Kot, osobní digitální váhu od EMOS st.č. 185 - Michal Maděrič, čelovka svítilna EMOS pro st.č. 353 - Lada Fusková a st.č.242 - Patrik Dvořák.


Všem gratulujeme a posíláme email. Nemáme kontakt na Ladu Fuksovou z Valmezu (ročník 2003), umíte jí to někdo vyřídit? A to je definitivní konec Dětského AŠM 2019, děkujeme za věrnost, kdo zůstal doma, přišel o hodně :- ))