ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

Videoreport z návštěvy SALZKAMMERGUT TROPHY

temp-news
01.08.2019

4. setkání projektu ENI hostila slavná Salzkammergut Trophy v rakouském Bad Goisernu. Letní počasí vystřídalo deštivé počasí, které dokonale prověřilo připravenost závodníků i pořadatelů. Páteční odpoledne jsme připevňovali reklamní tabule a banery v prostorách startu a cíle. Od 18 hodin jsme se rozdělili a zajistili traťová stanoviště pro průjezd Sjezdu jednokolek.

Sobotní celodenní děšť a ochlazení neodradil tisíce jezdců od účasti v závodě, prohlédli jsme si organizaci startovních vln a řazení jezdců v prvním koridoru trasy B 119 km. Pomohli jsme postavit prostor pro závěrečnou after party, naváželi jsme zvukovou a světelnou techniku, nosily stoly a lavice, stavěli obří bar ze skládacích stolů a lavic. Pak jsme odjeli do lázeňského města Bad Ischl, kde jsme kompletně postavili a uklidili start, včetně montáže a demontáže reklamních banerů, startovní brány a plotových zábran. V hustém dešti jsme pomáhali na občerstvovací stanici ve Weissenbachu a pozorovali práci traťových pořadatelů ve Stambachu. Závěr dne jsme strávili v cílovém prostoru na "dojídací občerstvovačce", byli jsme u výdeje pamětních triček u prezentace po závodě. Ceremoniál, tombola, after party - UFF!

Neděle - ještě horší počasí pro Junior Trophy, závody na pumptracku a Dětský MTB parkour, strašná škoda, když si počasí udělá z celoročních příprav velkou legraci. Dopolední mítink se sledováním videoreportů z Maďasrkého Crosskovácsi, administrativní věci, pomoc na základně, oběd a při cestě dimů odpoledne pod Vídní 25 stupňů a slunce, dobrý vtip...

Díky Salzkammergut Trophy za silné zážitky a možnost podílet se na organizaci závodu. Odvážíme si domů spoustu námětů a už se těšíme na srpnového HORALA na Slovensku!