ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

AUTHOR ŠELA MARATHONU 2020 se přesouvá na září!

temp-news
17.03.2020

Vážení sportovní přátelé,

jako zakladatel a ředitel AUTHOR ŠELA MARATHONU jsem hrdý na uspořádání 20 ročníků našeho závodu, desetitisíce účastníků a sportovních příběhů několika generací, stovky dobrovolníků, kteří pomáhají s organizací závodu.

Organizace AUTHOR ŠELA MARATHONU vyžaduje koordinaci cca 60 povolení a vyjádření úřadů, správců a vlastníků pozemků, údržbu 130 km terénních tras a také práci 250 pořadatelů.

S ohledem na mimořádnou situaci s řešením epidemie koronaviru je vývoj běžného života společnosti velmi nejasný a příprava závodu v původním termínu není možná z organizačních, ale i etických důvodů. Poslední dva měsíce před akcí jsou vždy hektické a nyní jsme v situaci, kdy každý z nás řeší otázku nejistoty v podnikání, zaměstanání i osobním životě.

Jako odpovědní pořadatelé se nechceme pouštět do organizačního hazardu, a proto jsme se rozhodli uspořádat závod v náhradním termínu 05.09.2020 pro AUTHOR ŠELA MARATHON a 06.09.2020 pro Dětský AŠM a terénní běh.

Systém přihlašování zůstává plně funkční, přihlášení jezdci zůstávají přihlášeni na nové termíny.

Pokud se vám podzimní termín nehodí, zašlete nám do 24.04.2020 emailem odhlášku na prihlasky@selasport.cz a uveďte všechny náležitosti (jméno, příjmení, datum narození, variabilní symbol úhrady, zaplacenou částku a číslo účtu, na který vrátit startovné) a startovné vám vrátíme v plné výši.

Děkujeme všem za dlouholetou věrnost AUTHOR ŠELA MARATHONU a těšíme se vás na startu 05.- 06.09.2020!

Držme si všichni palce, ahoj všem a na zdraví!

Aleš Procházka, ředitel závodu