ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

A jde se na to! AUTHOR ŠELA MARATHON má 700 přihlášených, přihlášky letos pouze online!

temp-news
03.09.2020

Už se to blíží, AUTHOR ŠELA MARATHONU má 700 přihlášek, za které moc děkujeme!!

Vzhledem k hygienické situaci jsme připravili nový způsob přihlašování na poslední chvíli:

Registrační systém zůstane v provozu také od 3. do 5. září, přihlášky budeme přijímat výhradně online (žádné vyplňování a přepisování přihlášek na místě).

Platby startovného výhradně v hotovosti v kanceláři závodu ve dnech 4. září (16 - 21 hodin) a 5. září (7 - 12 hodin). Stačí nahlásit své jméno a příjmení, vytiskneme vaše přihlášky na místě a pouze budete platit.

Hygienická pravidla - do kanceláře závodu pouze s rouškou

Velmi vás prosíme o vzájemný respekt, pro ochranu nás i vás přijďte do kanceláře závodu s rouškou. To jsou jediné vnitřní prostory, kde se budeme potkávat, CHRAŇME SE NAVZÁJEM.

Při vstupu do kanceláře závodu bude připravena legendární smradlavá desinfekce Anticovid.

Desinfekce v průběhu závodu

Myslíme si, že na trati zažijete spoustu zábavy a zapomenete na starosti všedních dní. Pořádně si to užijte a VYDESINFIKUJTE SI PALICI, třeba při závěrečném výjezdu na hrad.

AUTHOR ŠELA MARATHONU naznačuje, že je "všechno je ve hvězdách", i jistota uskutečnění závodu. Nejistá doba si ale žádá pevná rozhodnutí a nadšení - přes nepříznivý vývoj celkové nálady ve společnosti chystáme závod "jako za mlada".

Věříme, že na rozdíl od Olympiády, Wimbledonu, ME ve fotbalu nebo MS v hokeji se AUTHOR ŠELA MARATHON 2020 v sobotu 5. září uskuteční a uděláme všechno pro udržení závodu s 20-tiletou tradicí.

Těšíme se na novou trasu A 75 km PROFI, která nabídne méně transportních kilometrů a více zábavy. Některé pasáže se pojedou obousměrně, včetně objezdu hradu, některé traily se pojedou poprvé (třeba zrovna ten z Helfštýna dolů do Týna...)

Zrušení závodu Světového poháru XCO v Lanzerheide nahrává zajímavé účasti, uvidíme, kolik závodníků se přes Světovým pohárem v NMnM objeví v Týně nad Bečvou.

Kratší trasa B 52 km EXPERT se pojede beze změn, novinkou je trasa C 38 km pro juniory a kadety. Trasa D 30 km HOBBY se vyhýbá exponovaném Jelenímu chodníku a závěrečnému objezdu hradu, stejně tak žákovská trasa E 23 km pro mlaďochy 11 - 14 let. Dopolední program obstarají dětské závody od odrážedel po 10-leté naděje.

Podrobné propozice: https://www.selasport.cz/cz/sela/author-sela-marathon/propozice.html

Přihláška: https://my.raceresult.com/146758/registration?lang=cz

Startovní listina: https://my.raceresult.com/146758/participants?lang=cz

Jinak klasika, opět jste nezklamali a zatím nejdelší trasa registruje více lidí než padesátka, dobře vy!

Díky, že se přihlásíte a pojedete s námi i do třetí dekády existence závodu. A kdybychom se nakonec museli se závodem na chvíli rozloučit, udělejme to stylově, v lese, na trati, pod Helfem!

Z Přerova čao Aleš Procházka a pořadatelský tým AŠM

P.S. Naši pořadatelé nám děkují, že do toho opět jdeme společně, máme velkou chuť vrátit se normálně do života...