ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

Výsledkový servis RACE RESULTS s největším počtem průjezdních mezičasů v historii AŠM

temp-news
21.08.2020

Výsledkový servis elektronických čipů RaceResults letos zajišťuje SportChip.cz a nabídne největší počet průjezdních mezičasů v historii AUTHOR ŠELA MARATHONU.

Mezičasy i cílový čas budou k dispozici online na tomto odkazu:

https://my.raceresult.com/146758/results?lang=cz

Vyšší počet průjezdních mezičasů nabídne zajímavé vyhodnocení průběhu závodů na jednotlivých trasách v absolutním pořadí i v kategoriích.

Kontrolní průjezdní mezičasy:

Trasa A - 75 km: 5 x kontrolní mezičas + cíl / trasa B - 52 km: 4 x kontrolní mezičas + cíl / trasa C - 38 km: 3 x kontrolní mezičas + cíl / trasa D - 30 km: 2 x kontrolní mezičas + cíl / trasa E - 23 km: 1 x kontrolní mezičas + cíl

Pozor na změnu umístění čipu !

  • elektronický čip není součástí startovního čísla, ale umístíte ho stahovací páskou na přední vidlici
  • po dojezdu do cíle vám bude čip odebrán
  • Měřící elektronický čip je majetkem firmy SportChip.cz a závodník je povinen ho po dojetí odevzdat v cílovém prostoru, v případě, že závodník závod nedokončí nebo nenastoupí do závodu je rovněž povinen čip odevzdat časoměřičům v cílovém prostoru, případně zaslat na adresu Pavel Žák, 17. Listopadu 137, 768 33 Morkovice a to do 7 dní od skončení závodu. Pokud čip nebude vrácen v uvedené lhůtě 7 dnú od skončení závodu je majitel čipu, firma Sportchip.cz, oprávněna nárokovat náhradu za čip v částce 300 Kč.