ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

MTB Jezernické viadukty se už nepojedou...

Vážení a milí fanoušci závodu MTB Jezernické viadukty,

v roce 2013 jsme založili tradici podzimního regionálního závodu MTB Jezernické viadukty, který doplňovaly pohodové dětské MTB maratony na 10 a 18 km. Šest podzimních ročníků a jarní závod 2018 (místo přeloženého AUTHOR ŠELA MARATHONU) za sebou zanechaly spoustu příběhů a zážitků, ukázali jsme vám nové trasy na sever od Lipníku nad Bečvou a Hranic.

Moje osobní vzpomínka je, že náš Ondra se spolužákem Valdou objeli ve 12 letech hlavní závod na 50 km a spokojení a hladoví přijeli do cíle :- )

Po covidových přestávkách 2020 a 2021 jsme si nechávali prostor do roku 2022. S kolegy z jiných MTB závodů jsme na stejné lodi a jsme nuceni konstatovat, že už další ročníky MTB Jezernických viaduktů nepřidáme. Čas měří všem neúprosně stejně, úsilí věnované do organizace závodu nám dále nedávají smysl. Věříme, že se vám MTB Jezernické viadukty líbily a budete (budeme) na ně vzpomínat s láskou.

MTB Jezernické viadukty ale nezanikají! Těšíme se, že vymyslíme podzimní nezávodní vyjížďku spojenou s opíkáním a setkáním v lese u zříceniny Drahotuš. To je dobrý plán, co říkáte?

Za pořadatelskou partu SK ŠELA SPORT, TJ Sokol Jezernice a SDH Jezernice za vše děkuje

Aleš Procházka / ředitel závodu

V Přerově 20. dubna 2022