ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

MTB Jezernické viadukty 2019 jsou tady!

temp-news
15.10.2019

Moravský zavírák závodní MTB sezóny je tady, 7. ročník MTB Jezernických viaduktů už tuto sobotu, 19. října! Pojeďte si s námi užít parádní podzim s letní atmosférou!

Po loňském atypickém květnovém termínu (přesunutý AUTHOR ŠELA MARATHON) se jedou "Viadukty" opět na podzim a tak to už zůstane.

Nádherné počasí slibuje závody s letní atmosférou a oblečením "krátkej-krátkej", to je už dost pádný důvod naposled se hecnout a zazávodit si!

Připravili jsem pro vás 50 km okruh v opuštěné krajině severního Hranicka, o kterém se rozhodně nedá říct, že je lehký a dá se objet jen tak. Technicky nenáročný okruh vede skoro celý do kopce (aspoň tak se to zdá ředitelovi závodu po nedělní traťové inspekci), po závěrečném sjezdu do Jezernice se těšte na dvojnásobný přejezd pódia, cyklokrosovou motanici a CÍL. Parametry hlavního okruhu jsou 50 km s převýšením přes 1100 metrů.

Nezapomínáme ani na děti, vůbec se nepodbízíme a účast je opět skvělá. Dětský maraton na 18 km a Dětský maratónek na 10 km mají téměr 100 přihlášek, děkujeme!

Propozice: https://www.selasport.cz/cz/sela/jezernicke-viadukty/propozice.html

Online registrace byla ukončena, seznam 278 přihlášených jezdců + stav plateb naleznete zde:

https://my2.raceresult.com/116328/participants?lang=cz

Do závodu se lze ještě přihlásit osobně v den závodu od 9 do 11 hodin, přijďte pokud možno včas a počítejte se zdržením s vypisováním papírové přihlášky a platbou.

Pokud narazíte v seznamu přihlášených na nějakou nesrovnalost, pište zásadně emailem na selasport@selasport.cz

Těšíte se? My moc, tak ahoj v sobotu na startu!

Aleš Procházka, ředitel závodu

P.S. Mrkněte na dlouhodobou předpověď, tenhle "longterm" máme rádi:

https://www.yr.no/place/Czech_Republic/Olomouc/Jezernice/long.html