ŠelaSport Logoprodejna jízdních kol a příslušenství

Přijďte s dětmi do cykloškolky

Mapa AŠM 2019 - trasy MTB 101-53-35-28 km, AŠM pořadatelská mapa stanovišť

temp-news

Mapa AŠM 2019 - pdf 5,1 MB

Zveřejňujeme novou mapu od nakladatelství SHOCart pro AUTHOR ŠELA MARATHON 2019 - MTB trasy PROFI 101 km, EXPERT 53 km,  HOBBY 35 km a PROFI KIDS 28 km k volnému stažení. V případě publikování nutno zachovat copyright SHOCART včetně inzerátu.

Pořadatelská mapa AŠM 2019 - pdf, 5 MB

Pořadatelská mapa AUTHOR ŠELA MARATHONU 2019 s očíslovanými stanovišti slouží k přesné lokalizaci přírodních překážek na trase, značení, úklidu, pořadatelského zajištění, žádostí o technickou nebo zdravotní pomoc.

Stálé značení trasy AUTHOR ŠELA MARATHONU

Celoroční trénink na trati závodu usnadní stálé značení bílými šipkami na stromech, které doplňují šipky na asfaltech. Šipky jsou v uzlových bodech trasy, v závodě je značení zajištěno žlutými fábory Author, v uzlových bodech velké směrové šipky a pořadatelská asistence v důležitých místech trasy.

V území ve správě Vojenských lesů a statků ČR, s.p. nám nebylo umožněno provést stálé značení (trasa MTB 100 km od zříceniny Drahotuš - údolí Peklo - lesní cesta Černý potok - Rozsoší - Škabračka - rybník nad Loučkou), z mapových podkladů lze ale trasu lehce najít a projet.